“TURBO SEÇENEKLERİ”Nİ

KULLANAN KAZANIYOR!

“Turbo Seçenekleri” ile ilanınızı ön plana çıkararak; daha çok alıcıya daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkulünüzün yeni sahibini ya da kiracısını bulmanız kolaylaşır.

Turbo Nedir?

Turbo; ilanlarınızın ön planda ve üst sıralarda yer almasını, gayrimenkulünüzün hızlıca alıcısına ulaşmasını sağlayan turbo seçeneklerine verilen isimdir.

Neden almalıyım?

Turbo kullanılan ilanlar diğer ilanlardan kat kat fazla görüntülenir. Böylece istediğiniz fiyattan ve çok kısa sürede satılır ya da kiralanır.

Nasıl alabilirim?

İlan verme/güncelleme adımlarında “Turbo Seçenekleri”ni kullanarak; beklentinize en uygun ürünü satın alıp, satış sürecinize 1-0 önde başlarsınız.


Toplu alım avantajlarımızdan yararlanmak için 0212 381 31 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Süper ilan, ilanınızın bulunduğu semtte arama yapan tüm kullanıcıların göreceği, hep en üstte yer alan ilandır. Süper ilanın listelemedeki yeri ve fotoğrafı diğer ilanlardan iki kat daha büyüktür.


İlanınızın ayrıcalıklı bir şekilde alıcılara reklam niteliğinde sunulduğu süper ilan sayesinde, o semtte arama yapan kullanıcılar ilk olarak sizin ilanınızı görür.

Süper İlan

Bu ürünümüzü satın aldığınızda ilanınız, Hürriyet Emlak’ı ziyaret eden kullanıcıların karşısına anasayfa vitrininde çıkarak, milyonlarca ziyaretçimize kolayca ulaşır. İlanınızın ne kadar fazla kişiye ulaşırsa alıcı bulmanız o kadar kolaylaşır.

Şehir Vitrini

Zamanla yeni ilanlar yayınlandıkça sizin ilanınız arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın geri planda kalmasını istemiyorsanız, ‘Öncelikli Listeleme’ ürünümüz ile; ilan listeleme sayfalarında her zaman en üstte ayrıcalıklı bir alanda yer alabilirsiniz. Böylece gayrimenkul arayan kullanıcılarımıza sizin ilanınızı diğer ilanlardan daha önce gösterilir.

Öncelikli Listeleme

Bu ürünümüzle ilanınızın arka planını renklendirebilir, başlığının kalın bir şekilde gösterilmesini sağlayarak ilan arayanların dikkatini çekmesini kolaylaştırabilirsiniz. Böylece ilanınız tüm listelemelerde ön planda yer alır ve gözden kaçmaz!

Renkli Arka Plan ve Kalın Başlık

Etiketli ilanlar, kullanıcılarımızın dikkatinden kaçması zor olan ilanlardır. İlanınız tüm listeleme sayfalarında, fotoğrafının üzerindeki fiyatı düşen, acil gibi etiketlerle dikkat çeker. Bu avantaja ek olarak ilanınız anasayfamızda bulunan Fırsat Vitrini’nde de yer alarak daha fazla alıcıya ulaşır.

Etiketli İlanlar

İlanınızın yayın tarihi eskidikçe arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın güncelleme tarihinin her gün düzenli olarak yenilenmesini istiyorsanız, ‘İlanım Güncel’ ürünümüz ile; otomatik güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ilan listeleme sayfalarında her zaman güncel tarihle yer alırsınız.

İlanım Güncel

Her türlü soru ve görüşleriniz için Hürriyet Emlak’a aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Destek

hurriyetemlak

+90 (212) 381 31 50

Hafta içi: 08:00 - 22:00

Hafta sonu: 09:00 - 18:00

Telefon Numarası

bilgi@hurriyetemlak.com

destek@hurriyetemlak.com


Elektronik İletişim

Bizi Takip Edin

© Copyright 2018 Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.