Hürriyet Emlak İş Ortakları

Dünyaya Açılıyor

*Ülke ve web sitesi sayısı değişiklik gösterebilir.

Hürriyet Emlak üyesi emlak ofislerimizin ve müteahhit firmalarımızın satılık konut kategorisindeki ilanlarını Katar’dan, Almanya’ya, Birleşik Arap Emirlikleri’nden, Kanada’ya, Çin’den, Amerika’ya 6 kıtada, toplam 59 ülke ve 80 internet portalında birden emlak sektöründe bir ilki gerçekleştirerek tüm dünyaya açtık. 


“Yurt Dışı İlanlarım” sayesinde “satılık konut ilanlarınız” yaklaşık 17 milyon potansiyel alıcıya ulaşacak.

Hürriyet Emlak olarak bu hizmeti siz iş ortaklarımıza ücretsiz olarak sunuyoruz.


Tek yapmanız gereken Hürriyet Emlak’tan Klasik ve üstü bir ilan paketi almanız. Böylece ilanlarınız hem Hürriyet Emlak’ta hem de 59 ülkede ve 80 web sitesinde senkronize olarak yayınlanmaya başlar.*

6 Kıta, 59 Ülke

Hürriyet Emlak web sitesinde yer alan tüm satılık konut kategorisindeki ilanlarınız

59 ülke ve 80 portalda birden yayınlanacak.

Senkronize Sistem

İlanlarınız otomatik olarak yayınlandığı ülkenin diline ve para birimine çevrilerek yayınlanır. Sizin tek yapmanız gereken Hürriyet Emlak’ta ilan girmek.

Yurtdışı Talep

2017'den 2018'e yurtdışından gelen konut talebi ikiye katladı. 2019’da 60.000 adet konut talebi aldı. 2020’de 100.000 adet konut talebi olması bekleniyor.


Her geçen gün artan bu talepten iş ortaklarımızın kazanç sağlaması için ilanlarınızı dünyaya açıyoruz.  

Detaylı bilgi için Satış Temsilcinize ya da satis@hurriyetemlak.com ve 0212 382 31 50 Müşteri Hizmetleri hattından bize ulaşabilirsiniz.


Yurt dışı ilanlarım hakkında detaylı bilgi almak ve soru sormak için formu doldurun sizinle iletişime geçelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Hürriyet Emlak web sitesinde yer alan tüm satılık konut kategorisindeki ilanlarınız 59 ülke ve 80 portal*'da birden yayınlanacak. İlanların yayınlanacağı internet portallarının tam listesine “Yurt Dışı İlanlarımadresinden ulaşabilirsiniz.

İlanlarım hangi ülkelerde ve hangi sitelerde yer alacak?

59 ülkede birden yayınlanacak ilanlarınız toplamda ortalama 17 milyon potansiyel alıcıya ulaşabilecek.

İlanlarımı kaç kişi görecek?

Hayır değil! Normalde 20 listeleme için aylık 56 Euro değerindeki bu hizmetin, Hürriyet Emlak olarak bedelini biz karşılıyor, Klasik ve üstü paket sahibi tüm iş ortaklarımıza bütün satılık konut ilanlarınız için ücretsiz olarak sunuyoruz.

Bu hizmet ücretli mi?

Hürriyet Emlak web sayfasında yer alan satılık konut kategorisindeki bütün ilanlarınız “Yurt Dışı İlanlarım” hizmeti sayesinde geniş bir alıcı kitlesine ulaşacak. Konut dışındaki satılık ve kiralık ilanlarınız yayınlanmayacak.

Hangi ilanlarım gözükecek?

İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, İspanyolca, Bulgarca, Yunanca, Çince başta olmak üzere 26 dilde otomatik olarak tercüme edilerek gösterilecek.

İlanlarım hangi dilde gözükecek?

İlgili ilanlarınız hangi ülkeden inceleniyorsa ilan fiyatı o ülkenin para birimine çevrilerek gösterilecek, bunun yanında para birimi seçme alternatifi sayesinde ilan bakan tercih ettiği para birimini de görüntüleyebilecek.

İlanlarımın fiyatı nasıl gözükecek?

İlan bakan kişiler, sizinle ilanda yer alan sistemde kayıtlı telefon numaranız ya da karşılarına çıkan iletişim formu aracılığıyla iletişime geçebilirler. Doldurulan formlar Hürriyet Emlak sisteminde bulunan kayıtlı e-posta adresinize iletilecek. Lütfen kayıtlı E-posta adresinizin güncel olduğunu kontrol ediniz.

Bana nasıl ulaşacaklar, ilanda iletişim bilgilerim yer alacak mı?

İletişim formu hangi dilde doldurulduysa sistem tarafından orijinalliği korunarak ilan verene iletilecek. Çeviri konularında Google Translate ve benzeri çeviri araçlarından destek alabilirsiniz.

Form hangi formatta ve hangi dilde gelecek?

Formun gönderildiği e-mail adresi üzerinden gönderici ile iletişime geçebilir, formda telefon numarası mevcut olması durumunda ise telefon ile de iletişim sağlayabilirsiniz.

İlan bakan tarafından gönderilen formu aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Hürriyet Emlak kurumsal hesabınızın içerisindeki “Yurt Dışı İlanlarım” butonuna tıklayarak listelenen tüm ilanlarınızı görebilirsiniz.

Kendi ilanlarımı yayınlanan diğer sitelerde nasıl görüntüleyeceğim?

Hürriyet Emlak web sayfasında yaptığınız değişiklikler 24 saat içerisinde ilanınızın yayınlandığı global sitelere de otomatik olarak yansıyacak.

Hürriyet Emlak’taki ilanlarımda değişiklik yaparsam ilanımın yer aldığı diğer sitelerdeki ilan bilgileri de değişecek mi?

Hürriyet Emlak’ta yayından kaldırılan ilanlarınız sistem tarafından 24 saat içerisinde global sitelerden de otomatik olarak kaldırılacaktır.

İlanımı yayından kaldırdığımda, ilanım yayınlanan diğer sitelerde de yayından kalkacak mı?

İlanlarınızla ilgili tüm soru ve sorunlarınız konusunda, Hürriyet Emlak müşteri ilişkilerine 0(212) 381 31 50 numaralı telefondan ulaşabilir ya da bilgi@hurriyetemlak.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlanlarımla ilgili herhangi bir sorunda kiminle iletişime geçeceğim?

*Ülke ve web sitesi sayısı değişiklik gösterebilir.

List Globally panelinin mesajlar kısmından kaç adet talep aldığınızı görebilirsiniz. Ziyaret raporunu direk görebileceğiniz geliştirmeler devam ediyor.

İlanlarımın ziyaret raporunu görebilecek miyim?

Panel özelinde şuan için Turbo kullanımı yapılamıyor.

Bu platform özelinde Turbo satın alabilir veya mevcuttaki turbolarımı kullanabilir miyim?

Gelen emailları listglobally panelindeki ‘mesajlarım’ kısmından görebilirsiniz.

Emaillerimi gözden kaçırırsam gelen mesajlara farklı bir alandan da ulaşabilir miyim?

Bu kategorideki geliştirmelerimiz devam ediyor. Çok yakında arsa ilanlarınızı da tüm Dünya’ya açacağız. 

Arsa ilanlarını yayınlıyor musunuz?

İlanlarınız tarihe göre sıralanıyor.

İlanlarımın yayınlandığı sayfaların algoritması nasıl çalışıyor?

© Copyright 2019 Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

Bizi Takip Edin